Attornix – Lawyer WordPress Avukatlık Teması

*Ömür boyu güncelleme ile birlikte gelir.

Uyguntema’nın Avantajları :

  • Sadece 59,00  ye Orjinal Temaya, Plugine sahip Ol!
  • Themeforest daki dosyaların tam ve eksiksiz olarak aynısı.
  • Tema ve Pluginleri orjinal sahiplerinden satın alıp indiriyoruz.
  • % 100 Temiz / virüs / kötü amaçlı yazılımsız.
  • El değmemiş değiştirilmemiş dosyalar.
  • Satış sonrası Türkçe destek.
  • Shopier üzerinden güveli ödeme (Türkiye'nin TÜBİTAK destekli ödeme sistemi).
  • Sınırsız domainde kullanabilme ?
  • Ücretsiz düzenli güncelleme ?
  • Versiyon : v1.0.0

.


Güncelleme talebi gönder!


Fiyatlar neden uygun ?

DEMO SAYFASI :
CANLI DEMOYU GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Tüm eklentiler ve temalar GPL lisansı altında %100 orijinaldir. Kesinlikle Null,warez,virüslü veya crack lenmiş dosyalar değil; satın alınmış orjinal dosyalardır.

Attornix – Lawyer WordPress Avukatlık Teması dosyalarını 59,00  ye satın al orjinal full indir (dowload). Uyguntema.com da çok uygun fiyatlara wordpress woocommerce tema ve pluginlerini satın alıp full dosyalarını indirebilirsiniz. Themeforest wordpress woocommerce tema ve pluginlerini %100 orjinal ve el değmemiş bir şekilde sizlere ulaştırıyoruz. Uyguntema.com üzerinden dosyaları satın alırsanız % 90 indirimli orjinal tema ve pluginlere sahip olabilirsiniz.

Attornix, özel bir avukat web sitesi ve daha büyük hukuk bürosu web siteleri için ideal bir çözümdür. Hukuk bürosu, hukuk bürosu, avukatlar, danışmanlık işi, adalet, hukuk bürosu, yasadışı, avukatlık bürosu ve birçok alanda avukatlık hizmetleri sunan birçok danışmanlık şirketi için tasarlanmıştır.

Tema, yasal hizmetleri çevrimiçi sunmak için gerekli tüm işlevleri içerir. 2 hazır Ana Sayfa ve önceden hazırlanmış çoklu ayrıntılı sayfalar ile birlikte gelir. Attornix, içeriğinizi sunmak için en uygun yolu sunan özel Projeler ve Profiller yazı türlerini ve devasa özel kısa kod koleksiyonunu içerir.

Tek tıklamayla demo içe aktarma ile çok zaman kazandırabilir ve sitenizi demomuza benzetebilir veya özel ve sezgisel sürükle ve bırak sayfa oluşturucu ile benzersiz ve karmaşık sayfa düzenleri oluşturabilirsiniz – kodlama gerekmez.

Attornix teması en popüler iletişim formu eklentileri ile uyumludur: Contact Form 7 eklentisi, Ninja Forms – Kolay ve Güçlü Form Oluşturucu; ve İletişim Formu WPForms tarafından – WordPress için Sürükle ve Bırak Form Oluşturucu.

MailPoet 3 eklenti entegrasyonu, bülten oluşturmanıza ve göndermenize olanak tanır.

Ayrıca premium kaydırıcı eklentileri ile birlikte gelir: Her ikisi de dahil Slider Revolution ve Layer Slider, bunları ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Çeviri hazır, GDPR ve RTL hazır, eklenti uyumlu ve profesyonel olarak desteklenen tema, web sitenizle çalıştığınız her günü harika bir deneyim haline getirecek!

HUKUK BÜROSU WEB SİTESİ OLUŞTURMAK KOLAY!