Cleanora – Cleaning Services WordPress Temizlik Teması

*Ömür boyu güncelleme ile birlikte gelir.

Cleanora – Temizlik Hizmetleri WordPress Teması

Cleanora teması, temizlik şirketlerinin web siteleri için hepsi bir arada bir çözümdür. Tema, bir temizlik hizmetleri iş web sitesini kolayca oluşturmak için gereken tüm işlevselliğe, temizlik maliyeti hesaplayıcısına, temizlik şirketinizin ekip üyesini tanıtmak için profillerin yazı tipine ve sunduğunuz hizmetleri göstermek için bir hizmet posta tipine sahip. Tamamen entegre ve stilli bir WooCommerce mağazası bölümü, temizlik ve çamaşır yıkama için mallar için çevrimiçi satış yapmanızı sağlar.

Temizlik Şirketi, Hizmetçi Hizmetleri ve Ev Temizlik Hizmetleri
Tema niş temizlik, temizlik şirketi, cleanco, çamaşırhane, temizlik şirketi WordPress teması, araba yıkama, temizlik hizmeti, temizlik şirketi, temizlik şirketi, çamaşırhane WordPress teması, çamaşır servisi, hizmetçi servisi, hizmetçi servisi, kuru temizleme ve diğer temizlik teması alanıdır.

Özel Yönetici paneli – size çok çeşitli seçenekler ve ayarlar içeren ve bir temizlik hizmetleri işletme web sitesi oluşturmanıza yardımcı olacak maksimum kişiselleştirme esnekliği sağlayan daha fazla işlevsellik sağlamak için ilk WordPress admin’i büyük ölçüde genişlettik.

Geçerli CSS3 ve HTML5 – geçerli kod ve optimize edilmiş yapı, başarılı bir web sitesi için arama motorları tarafından başarılı bir şekilde taranacak ve dizine eklenecek önemli noktalardan biridir.

Faydalı Müşteri desteği – desteğimiz müşterilerimiz tarafından her zaman hızlı, yardımcı ve profesyonel olarak belirtilir. Bu durumu önemsiyoruz ve web sitesi bakımını sizin için kolaylaştırmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyor, etkili sorun giderme sağlıyoruz.

Ayrıntılı Tema Bilgi Bankası – tema dokümantasyonu olası tüm soruları kapsar, böylece yeni başlayanlar bile makul bir zamanda harika bir web sitesi oluşturmayı başarabilir. Yönetici panelinden ve ön uçtan birçok ekran görüntüsü daha da kolaylaştırır.

Özel Pencere Öğeleri – tema, daha fazla içerik yönetimi olanağı sağlayan ve Flickr, Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlar için gelişmiş seçenekler sunan geniş bir özel pencere koleksiyonu içerir.

Katman Sürgüsü ve Devrimi Sürgüsü – bu temizlik hizmetleri teması iki popüler sürgü eklentisi ile birlikte gelir, bir Katman ve Devrim Sürgüsü, hem üstün işlevsellik hem de nefes kesici etkilere sahiptir. Onları satın almaya gerek yok, hepsi var!

Özel Form Oluşturucu Aracı – Cmsmasters ekibi, temizlik hizmetleri web siteniz için anket oluşturmanızı sağlayan özel bir form oluşturucu aracı oluşturdu.

99+ Özel Kısa Kod – 99+ Özel Kısa Kod, sayfalarınız için harika yapı taşları olarak çalışır. Çok çeşitli ve yönetimi kolay, onları seveceksiniz!

Özel Yazı Tipleri – Özel Hizmetler ve Profiller yazı tipi, herhangi bir kategorideki ve amaçtaki web siteleri için mükemmel bir kombinasyondur!

Google Yazı Tipleri – Yüzlerce Google yazı tipi, web sitesi görünümünü tamamen özelleştirmenize izin verir, eklemeleri kolaydır ve her yerde kullanılabilir.

Duyarlı Düzen – Cleanora Şirketi – Temizlik Hizmetleri WordPress Theme, geniş ekranlardan cep telefonlarına ve tabletlere kadar tüm cihazlarda ekran genişliğine yanıt verecek ve içeriğin mükemmel görünmesini sağlayacak duyarlı bir düzen sunar.

WordPress için Retina Ready Teması – Retina ekranları web sitelerine özel talepler ortaya koyuyor ve tüm retina ekranlarında üstün performans gösterecek şekilde web sitenizin öğeleri için üstün sunum kalitesi sağlamak için iyi gün teması geliştirilmiştir.

WordPress için Gelişmiş SEO – bu temizlik hizmetleri teması, optimize edilmiş bir kod ve yapıya ve ayrıca her sayfa ve gönderiler için harika Özel SEO seçeneklerine sahiptir, böylece tüm web sitenizin içeriğine kolayca önemli SEO meta verileri eklemenizi sağlar.

Özel Sayfa Arka Planları – web sitenizdeki herhangi bir sayfa ve gönderi için özel bir arka plan belirleyebilir ve genel olarak web sitesinin tamamını tanımlayabilirsiniz. Renk veya görüntü arka planını seçin ve tekrar türünü ve konumlandırmayı ayarlayın.

Sınırsız Menü Renkleri – ana navigasyonunuz ve diğer birçok web sitesi öğesinin sınırsız renk olanakları, web sitenizin görünümünü şirket tarzınıza uyarlamanıza olanak tanır. Menü öğelerinin her birine istediğiniz rengi ayarlayabilirsiniz.

Bir temizlik şirketi için veya belirli temizlik hizmetleri verilen bir kişi için bir web sitesi oluşturmanız gerekirse , Cleanora WordPress Theme bu işi sizin için yapacaktır.