Flooring – Parke ve Döşeme WordPress Teması

*Ömür boyu güncelleme ile birlikte gelir.

Döşeme, elit bir yazar tarafından desteklenen döşeme ve döşeme şirketleri için tasarlanmış bir WordPress temasıdır, kendi web sitenizi kolayca oluşturabilmeniz için birçok özellik sunar.

Döşeme, döşeme, parke ve yenileme şirketleri için güçlü bir WordPress temasıdır, Döşeme, Parke, döşeme, seramik, mühendislik parke, Kapılar, Masif Meşe, laminat, halı, kilim, Boya ve dekorasyon için özel olarak tasarlanmıştır. Yenileme Çözümleri, Mutfak ve Banyo, seramik eşya, asma tavan, boya, İç ve Dış ..

Döşeme – Parke ve Döşeme Hizmetleri özellikleri
Duyarlı düzen: Bu tema, tüm cihazlarda mükemmel bir kullanıcı deneyimi sunmaya duyarlı.
Kutulu veya tam genişlik: bu kolayca tema ayarları panelimizden olabilir.
Zurb vakfı 5 tarafından inşa edildi: Zurb vakfı 5 tarafından tasarlandı tasarımcılar, geliştiriciler ve ekipler için profesyonel seçim.
Premium Eklentiler: Visual Composer eklentisi dahil – Bu tema Visual Composer eklentisini içerir ve size 30 $ tasarruf sağlar.
İletişim Formu 7 eklenti desteği: Bu tema İletişim Formu 7 eklentisinin stilini içerir.
Özel Kısa Kodlar: Görsel besteci hakkında daha fazla özellik elde etmek için özel kısa kodlar sağlıyoruz
Demo içeriği Dahil: Web sitenizi bir tıklamayla demo kurulumuyla demo gibi beğenmek için tema seçenekleri içinde bir Demo içerik ithalatçısı yaptık.
Demo içeriği Dahil: Web sitenizi bir tıklamayla demo kurulumuyla demo gibi beğenmek için tema seçenekleri içinde bir Demo içerik ithalatçısı yaptık.
Kolay Yazı Tipi Seçimi.
Gelişmiş Özel CSS Hazır
Gelişmiş Özel JavaScript Hazır
Google Haritalar
Tema Renk Yönetimi.
Özel 404 Sayfa.
Akılda SEO ile kodlanmış.
WooCommerce Hazır ve WooCommerce Kenar Çubuğu: Çatı Kaplaması% 100 WooCommerce uyumludur ve aynı zamanda harika görünen tam tasarım entegrasyonu içerir !!
Sınırsız Portföy Düzenleri.
Çapraz Tarayıcı Desteği.