Geometri | İç Tasarım ve Mobilya Mağazası WordPress Tema

*Ömür boyu güncelleme ile birlikte gelir.


Güncelleme talebi gönder!


Fiyatlar neden uygun ?

DEMO SAYFASI :
CANLI DEMOYU GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Tüm eklentiler ve temalar GPL lisansı altında %100 orijinaldir. Kesinlikle Null,warez,virüslü veya crack lenmiş dosyalar değil; satın alınmış orjinal dosyalardır.

Geometri | İç Tasarım ve Mobilya Mağazası WordPress Tema dosyalarını 59,00  ye satın al orjinal full indir (dowload). Uyguntema.com da çok uygun fiyatlara wordpress woocommerce tema ve pluginlerini satın alıp full dosyalarını indirebilirsiniz. Themeforet wordpress woocommerce tema ve pluginlerini %100 orjinal ve el değmemiş bir şekilde sizlere ulaştırıyoruz. Uyguntema.com üzerinden dosyaları satın alırsanız % 90 indirimli orjinal tema ve pluginlere sahip olabilirsiniz.

Geometri  – modern, duyarlı, çekici ve taze  İç Tasarım ve Mobilya  mağazası premium  WordPress Teması . İç tasarım  şirketi veya ajansı (ayrıca  bireysel tasarımcı iş organizasyonu  web sitesi),  dış tasarım hizmetleri , bir mimarlık firması için idealdir  .

Ayrıca, kurumsal inşaat bürosuna , bireysel tasarımcının ve  mimarın çözüm portföyüne , ev yenileme mağazasına,  mobilya imalatına  ve iç tasarıma giren blogculara uyar .

Mobilya Mağazası ve İç Tasarım WordPress Tema özellikleri

4 Ana Sayfa sürümü vardır. Bir  mimar ,  mühendis , yeniden modelleme, mobilya tasarımı, 3d modelleme ile ilgileniyorsanız veya sadece bir dış tasarım blogu  yazıyorsanız veya tasarım sergisine katılmanız kesinlikle sizin için.

  • Otantik Woocommerce mağazası
  • Özel fareyle üzerine gelme efektleri
  • Birden çok blog ve yayın düzeni
  • Birden çok blog, portföy ve yayın düzeni
  • Çok sayıda hazır kısa kod

Mobilya Mağazası ve İç Tasarım WordPress Tema eklentileri

Geometri  ,  WPBakery  (  Elementor’dan daha iyi olduğunu düşündüğümüz Görsel Besteci ), Devrim Kaydırıcısı, WPML ve Woocommerce ile uyumlu hale getirildi.

 Projelerinizi dünyaya tanıtmak çok daha kolay hale geldiğinden Geometry’yi kullanmaktan heyecan duyacaksınız  . Çarpıcı tasarım , tamamen  duyarlı  düzen,  eklentiler  dahil ve müşteri destek ekibimizin yardımı sizi hayal kırıklığına uğratmayacak.