Jannah News – Newspaper Magazine AMP BuddyPress / Haber Teması

*Ömür boyu güncelleme ile birlikte gelir.

Jannah’ı Seçmek İçin 3 Güçlü Neden
Deneyimli web tasarım şirketi olan TieLabs , No 1 Selling News Teması Sahifa’nın arkasındaki ekip tarafından geliştirilmekte olan bir yıldan fazla
‘Seç ve Paylaş’ yerel GIF Desteği ve Web Tabanlı Push Bildirimleri gibi gerçek dünya özellikleri.
Günümüzün modern cihazları için Mobil Navigasyon PLUS santral AJAX Mega Menüler yerleşiktir.
WordPress İçin Yeniden Yayınlanan Çevrimiçi Yayıncılık
Jannah, günümüzün modern içerik pazarlaması çağında masaüstü yayıncılık dünyasına yeni bir bakış atıyor ve çarpıcı bir tasarım, yeni düzen seçenekleri, modern paylaşım seçenekleri ve WordPress için en popüler eklentilerin maksimum esneklik için entegrasyonuyla başını döndürüyor.

Günümüz Modern Cihazlarına Duyarlı
Tabii ki, Jannah sadece günümüzün tüm modern cihazlarına adapte olmakla kalmaz, aynı zamanda kaydırılabilir içerik için en güncel mobil cihazlara cevap veren tamamen duyarlı bir tasarıma sahiptir.

Ayrıca, içeriğinizi tüketirken mümkün olan en iyi, en sorunsuz deneyime sahip olmalarını sağlamak için kullanıcının cihazına uyarlanan akıllı menü özellikleri ile sizin için düşünüyor gibi görünmektedir.

AMP
Hızlandırılmış Mobil Sayfalar (AMP) Projesi ile tam uyumludur, bu nedenle içeriğiniz mobil olarak optimize edilmiş içeriktir ve her yere HIZLI yükler.

SEO Optimize Edildi
Jannah, daha uzun makalelerden snippet görünümlerini desteklemek için Makaleler ve İncelemeler Şeması ile birlikte SEO konusunda da mallara sahiptir.

Süper popüler Yoast Eklentisi için tam destekle optimize edilmiş, böylece Google ve BING Search’ten daha fazla ziyaretçi alabilmeniz için, ayrıca HTML SEO desteği ile Arama motorları, belirli HTML öğelerinden gelen sıralama sinyallerini ve ek olarak SEO Zengin Snippet desteğini alabilir Değerlendirmeler, Puanlar ve Fotoğraflar gibi.

Yüksek Performans, Alevlenme Hızları
Birisi ‘Hıza İhtiyaç Var’ mı dedi?

Jannah, size gerçekten cayır cayır yanan sayfa yükleme hızları ve genel olarak web sitesi performansı sunmak için, sahne arkasındaki birkaç gelişmiş gelişmeyle bir çentik kazanmıştır.

Lazy Load – Kullanıcı gerektirdiğinde görüntülerin yüklenmesini sağlar.
JS için Minimize Edilmiş Sürüm – jquery.js ile aynı şekilde çalışır ancak üretim web siteniz için boyutu daha küçüktür.
Küçültülmüş CSS Kaynakları – boşlukları, girintileri, yeni satırları ve yorumları kaldırır.
DB Sorgularını azaltmak için dahili Önbellek.
Popüler önbellek eklentisi WP Süper Önbellek ile karşılaştırılabilir.
bbPress Entegrasyonu
WordPress’in yaratıcıları tarafından WordPress için sektördeki en iyi uygulama forumu yazılımı. Bu, WP sitenizdeki tartışma forumlarını kolayca ayarlayabileceğinizden emin olabileceğiniz anlamına gelir.

Orta, kolay ve hızlı bir şekilde yönetilmesi kolaydır ve tek bir merkezi hesaptan yönetilir ve Tek Tıklatmalı yükleme özelliğine sahiptir.