Real Homes – WordPress Emlak Gayrimenkul Teması

*Ömür boyu güncelleme ile birlikte gelir.

Real Homes, WordPress emlak siteleri temasıdır. Bir emlak web sitesinin ihtiyacı olan tüm kullanışlı özellikleri sunar. Real Homes teması, kullanıcısını ön tarafta olduğu kadar yönetici tarafında da kolaylaştırır ve kolay bir şekilde düzenleme yapabilirsiniz.

Real Home WordPress Emlak Teması Özellikleri

Gelişmiş, Kolayca Özelleştirilebilir Özellikler Ara
Real Homes temasında sağlanan gelişmiş özellikler arama, çeşitli ihtiyaçları karşılamak için güçlü ve tamamen özelleştirilebilir. Hangi alanları görüntülemek istediğinizi ve bu alanlarda hangi verilerin görüntüleneceğini seçebilirsiniz.
Eyalet> Şehir> Bölge gibi arama davranışı sağlamak için birden fazla konum alanı görüntüleyebilirsiniz. Fiyat alanlarının değerlerini değiştirebilirsiniz. Yatak ve banyo alanlarının arama davranışlarını ve değerlerini değiştirebilirsiniz. Kısacası, arama formunu tamamen kendi gereksinimlerinize uyacak şekilde özelleştirebilirsiniz.

4 Lokasyona Kadar Düşürmeler Desteklenir
Real Homes teması, Ülke> Eyalet> Şehir> Bölge gibi arama alanları oluşturmak için 4 adede kadar yer açılırını destekler. Bu açılır alanlar otomatik olarak yerler hiyerarşisi için çalışır. Bu açılır pencerelerin numaraları ve etiketleri müşteri ayarlarından tamamen kişiselleştirilebilir.