Seosight – SEO, WordPress Dijital Pazarlama, Ajans SEO Teması

*Ömür boyu güncelleme ile birlikte gelir.

Seosight WordPress Tema, SEO Ajansı , Pazarlama Şirketi , Dijital Ajans ve e-Ticaret için yeni bir fikirdir . Olağanüstü ve dikkat çekici tasarım bir web sitesinde güçlü bir nokta olacaktır. Bu SEO temasına benzer bir şey yok. Ziyaretçiler için dikkat çekici bir web sitesi yapın ve beklediğinizden çok daha fazla kazanç elde edin.

Seosight WordPress teması , her Sayfa Bloğu için çeşitli seçenekler sunar. Göz alıcı tasarımı, web sitesi ziyaretçilerinin dikkatini çeker, bu yüzden web sitesinde kalma oranı kesinlikle artacaktır.

Demoyu tek tıkla yükleyebilirsiniz bu size çok zaman kazandırır. Web siteniz için muhteşem seo temasını içe aktarmaktan yalnızca bir tık uzaktasınız.

Yönetici için bir web sitesi daha oluşturmak ve istediğiniz şekilde içerik düzenlemek çok pahalıya mal olmaz. Seosight, arama motorları tarafından kolay web sitesi kontrolü için net bir kodu olan taze bir temadır.  Seosight, en yeni tasarım trendlerinin ve seo optimizasyonlu kodun mükemmel bir karışımıdır.

Seosight – SEO Özellikler

Seosight, Flat Filled Outline tasarımında uygulanmaktadır.
Retina hazır – tema herhangi bir Retina cihazında keskin görünüyor.
Responsive
Tüm modern tarayıcılarla uyumlu – IE10, IE11, Firefox, Safari, Opera, Chrome, Edge
Bootstrap 3
Wordpress 4.7.x test edildi ve onaylandı.
HTML5 ve CSS3 ile oluşturulmuş.
SEO en iyi SEO uygulamalarına göre optimize edilmiştir.
İyi organize edilmiş ve temiz kod.
Alt tema hazır – tema temel alt tema ile birlikte geliyor.
RTL desteği dahil.
PLUGINS
Woocommerce hazır mağaza sayfası demo sitesinde temsil edilmektedir.
Önceden paketlenmiş eklentiler – KingComposer, İletişim Formu 7, Master kaydırıcı, E-posta Aboneleri, Unyson, KC Pro
Üçüncü taraf eklentileri uyumluluğu – Yoast SEO (ücretsiz ve premium sürümler), WPML, Polylang, WooCommerce 3.0.x, Kolay Dijital İndirmeler 2.5.x, Kolay Dijital İndirmeler 2.4.x, Kolay Dijital İndirmeler, Etkinlik Takvimi, WPBakery Sayfa Oluşturucu