Start Flow – WordPress Kurumsal Şirket Teması

*Ömür boyu güncelleme ile birlikte gelir.

Startflow, tüm Küçük İşletmeler, Başlangıç, Teknoloji, Yazılım, Kickstarter ve diğer Küçük veya Büyük Kurumsal web siteleri için tasarlanmış Ultra Duyarlı ve Retina Hazır WordPress Temasıdır . Tema özelleştirme seçenekleri ve ayarlarla dolu, hemen hemen her şeyi değiştirebilirsiniz. Temayı ultra esnek ve güçlü kılmak için birçok tasarım düzeni ve desen ekledik.

Kaçırmayın: youtube’da tema tanıtımını ve kurulum videosunu izleyin

Startflow, içeride 9+ benzersiz demo ile geliyor . Her demo benzersiz düzenine, kaydırıcısına ve öğelerine sahiptir, böylece çok hızlı bir şekilde herhangi bir web sitesi türünü oluşturabilirsiniz. Tema ayrıca Sürükle ve Bırak sayfa oluşturucusuyla ve içeride 70+ benzersiz özel öğeyle birlikte gelir . Tek Tıkla Demo Yükleyici, tam demo verilerini saniyeler içinde yüklemenizi sağlar. Ayrıca blog, portföy, galeri, mağaza ve farklı türdeki iç sayfalar için farklı düzenler de bulabilirsiniz . Startflow WordPress Teması ile birkaç dakika içinde web siteleri oluşturmaya başlayın.

Tema Temel Özellikler:
9+ İçinde Eşsiz Demolar
Her tür web sitesi için sizin için çok sayıda demo tasarladık: Küçük İşletmeler, Kurumsal, Kickstarter, Coworking, Teknoloji, Başlangıç, Dijital Ajans ve daha fazlası. Böylece onlardan birini kullanabilir ve işleri daha kolay hazırlayabilirsiniz. İsterseniz sıfırdan da başlayabilirsiniz.

70+ Özel Öğeli WPBakery Sayfa Oluşturucu (ÜCRETSİZ) Sayfa
oluşturmak, Sürükle ve Bırak sayfa oluşturucu ile çok kolaydır – WPBakery. Bu premium eklenti Ücretsiz tema ile birlikte geliyor. Ayrıca, özellikle bu tema tasarımı ve ihtiyaçları için 70’ten fazla Özel Eleman yarattık.

Devrim Slider Eklentisi Dahil (ÜCRETSİZ)
Slider’lar olmadan modern bir web sitesi düşünemiyoruz. Tema ultra güçlü kaymak yapı eklentisi ile birlikte geliyor – Devrim Slider Plugin. Eklenti Bedava tema ile birlikte geliyor. Tema ayrıca sizin için başlangıç ​​noktası olarak 10 farklı tipte kaydırıcıyı da içeriyor.

Tek Tıkla Demo Kurulumu
Demo kurulumu Startflow ile çok kolaydır – tüm ana sayfalar ve iç sayfalar dahil olmak üzere yalnızca bir tık ve tam demo içe aktarılır. Web sitemizin sahip olduğu metinleri ve görüntüleri değiştirebilir veya mevcut demolardan farklı düzenleri karıştırabilirsiniz.

WooCommerce Integrated
Online mağaza, modern web’in çok önemli bir parçasıdır. Ve tabii ki tema tam WooCommerce entegrasyonu ve özel mağaza tasarımı ile birlikte geliyor. Mağazanızı kolay ve hızlı bir şekilde oluşturun ve Startflow ile çevrimiçi para kazanmaya başlayın. Mağaza düzenlerini görmek için tema tanıtımını kontrol edin.

Güçlü Canlı Tema Seçenek Paneli
Tema, sezgisel ve kullanımı kolay seçenek panelini içerir. Startflow seçenek panelinin temel özelliği, WordPress yerel özelleştiricisine dayanarak oluşturulmuş ve gerçek zamanlı modda çalışıyor olmasıdır. Böylece seçenek panelinde yaptığınız her değişikliği canlı olarak görebilir ve çok daha etkili bir şekilde ayarlayabilirsiniz.

Tercüme Hazır ve WPML Çok Dilde Hazır Temadaki tüm metinler ve öğeler çeviri için hazırdır, böylece temayı ihtiyacınız olan herhangi bir dilde kullanabilirsiniz. Tema ayrıca WPML çok dilli eklentisi ile tam uyumludur, böylece diller arasında geçiş yapma seçeneğini kullanarak temayı birden fazla dilde kullanabilirsiniz.

Bir Sayfa ve Birden Çok Sayfa Seçenekleri
Tema, bir sayfa düzenine sahip olma ve tek sayfadaki bölümler arasında başlık menüsünden gezinme seçeneği ile birlikte gelir. Temayı çoklu sayfa modunda veya tek sayfa modunda kullanın, hepsi mümkündür.

Çoklu Başlık Stilleri
Tema, çoklu başlık stilleriyle birlikte gelir ve her stilin, başlık stilini kişiselleştirmek için birçok seçeneği vardır. Başlıktaki hemen hemen her şeyi değiştirebilirsiniz: renkler, yazı tipleri, arka planlar, simgeler, düğmeler ve daha fazlası. Üstbilgilerde ayrıca yapışkan menü, mega menü seçenekleri de bulunur.

Mailchimp Abone Ol Form Entegre
Abonelik formu, modern web siteleri için çok önemlidir, bültenlere abone olmak için eposta toplamanıza izin verir. Mailchimp abone formunu temaya entegre ediyoruz, böylece bu güçlü entegrasyonu web sitenizde kolayca kullanabilirsiniz.

İletişim Formu 7 Eklenti Entegrasyonu
Teması, 7 eklenti tam entegrasyonundan İletişim ile birlikte gelir ve her türlü formun kendi stil biçimidir. Basit iletişim formlarından başlayarak ve içindeki zor alanları bitirerek her türlü formları dakikalar içinde oluşturabilirsiniz. Startflow temasıyla müşterilerinizle görüşün.

Sosyal Medya Entegrasyonu
Modern medyayı sosyal medya entegrasyonu olmadan düşünemiyoruz. Startflow, sosyal medyayı bütünleştirmeye izin veren farklı türde elemanlara ve widget’lara sahip. Widget örnekleri: Instagram fotoğrafları widget, Son tweets widget, Facebook benzeri widget, Flicker fotoğraf widget, Sosyal bağlantılar elemanı ve diğerleri.

Güçlü Özel Yazı Tipleri
Teması, standart WordPress yazı tipleriyle birlikte gelir; ayrıca Galeri, Portföy, Ekip Üyeleri, Referanslar, İş Ortakları ve diğerleri gibi farklı özel yazı tiplerini de dahil ettik. Her gönderi türü, kişiselleştirme için kendi seçeneklerine sahiptir ve hepsi çok sezgisel ve esnektir.
Özelliklerin Tam Listesi
9 Eşsiz Demo Dahil
WordPress 5.x tamamen test edilmiştir
Ultra Duyarlı ve Retina Hazır
GSYİH Uyumlu
Güçlü Ön Uç Yönetici Paneli
Esnek 1200 ızgara sistemi
Seçenek Ton ile Tamamen Özelleştirilebilir
WPBakery Sayfa Oluşturucu Dahil (ÜCRETSİZ)
70+ Faydalı Öğeler
Özel Widget’lar
Devrimi Slider Dahil (ÜCRETSİZ)
WooCommerce Tamamen Uyumlu
Çok Dilli WPML Uyumlu
Tercüme Hazır
Sınırsız Renk ve Yazı Tipi
Sınırsız Başlık Şekillendirme
Yapışkan Başlık Seçeneği
Mobil Başlık Özelleştirme
Gelişmiş Altbilgi Özelleştirme
Gelişmiş Mega Menü
Özel Google Fontları Dahil
Yazı tipi harika simgeler dahil
Özel Simge Yazı Tipi
Hazır Demo Verileri Dahil
Ana Sayfamlar ve İç İç Sayfalar
Tek Tıkla Demo İçe Aktar
Popüler Eklentiler Uyumlu
SEO İyileştirilmiş ve Geçerli Kod
HTML5 ve CSS3
Çocuk Teması uyumlu
İletişim Formu 7 Dahil
Sayfa Başlığı Özelleştirme
Tek sayfa ve çoklu sayfa seçenekleri
Video Arka Planları
Pürüzsüz Paralaks Etkisi
Kutulu ve Geniş Web Sitesi Düzenleri
Gelişmiş Portföy / Galeri Düzenleri
Gelişmiş Blog Düzenleri
Gelişmiş Mağaza Düzenleri
Birden Çok Özel Gönderi Türü
Özel CSS stilleri
Google Haritalar Entegre
Envato Market Eklentisi Desteği
Gelişmiş Kenar Çubuğu Kontrolü
İyi belgelenmiş
Entegre Işık Kutusu
Sosyal Medya Entegrasyonu
Mailchimp Entegrasyonu
Twitter Entegrasyonu
Çapraz Tarayıcı ve Çapraz Platform Uyumluluğu
Ömür Boyu Güncellemeler
Premium Destek
Ve Soo Çok Daha Fazlası!