Valenti – WordPress Magazin Haber Teması

*Ömür boyu güncelleme ile birlikte gelir.

Valenti – WordPress HD İnceleme Dergisi Tema
Valenti, tamamen duyarlı, son derece zengin, zengin özelliklere sahip bir WordPress premium HD (retina hazır) inceleme dergisi temasıdır. Özel Valenti Sürükle ve Bırak Builder kullanıcıları, benzersiz bir ana sayfa oluştururken eğlenebilir ve diledikleri zaman kolayca değişiklik yapabilir. Valenti’nin güçlü ve entegre değerlendirme sistemi ve widget’ı ile Valenti’yi tamamen bir inceleme teması olarak da kullanabilirsiniz. Valenti ayrıca, güzel açılır menüler için benzersiz bir megamenu sistemi ve bir yazının özellikli görüntüsünü paralaks etkisi yaratacak şekilde ayarlayabilme özelliğine sahip. Ve elbette, Valenti, tüm deneyim için WooCommerce, bbPress ve BuddyPress entegrasyonuyla birlikte geliyor. Valenti gerçekten 2016 ve sonrası için premium bir inceleme WordPress dergisidir. Bloglar, foodies ve hatta gazete siteleri Valenti’yi çok sevecek!

Valenti, web sitesi oluşturmadaki eğlenceyi geri getiriyor!

Gönderi Özellikleri
Tam Genişlikli Yazı Seçeneği
Gönderi Biçimi: Video (YouTube / Vimeo / Kickstarter / Viddler videoları ekleyebilir) ve öne çıkan görüntünün benzersiz bir bindirmesinde görünebilir
Tamamen entegre inceleme / değerlendirme sistemi
Mesaj Biçimi: Ses (Soundcloud’u gömmek mümkün) ve özellikli görüntünün benzersiz bir bindirmesinde görüntüleniyor
Özel arka plan veya arka plan slayt gösterisi yükleyin
Öne çıkan Görüntü stilini (dört farklı stil) değiştirin veya tamamen kapatın
Arka planı herhangi bir renge ayarla
Arka plan resmini tam genişlikte, tekrarla veya tekrarla
Makaleler için birden fazla kısa kod: Açılan boşluklar, düğmeler, vurgu metni, geçiş (SSS), uyarı kutuları, sütunlar, video galerisi, duyarlı video, ayırıcı ve sekmeler.