WhatsApp Chat WordPress / WordPress WhatsApp Buttonu

*Ömür boyu güncelleme ile birlikte gelir.

Uyguntema’nın Avantajları :

  • Sadece 59,00  ye Orjinal Temaya, Plugine sahip Ol!
  • Codecanyon daki dosyaların tam ve eksiksiz olarak aynısı.
  • Tema ve Pluginleri orjinal sahiplerinden satın alıp indiriyoruz.
  • % 100 Temiz / virüs / kötü amaçlı yazılımsız.
  • El değmemiş değiştirilmemiş dosyalar.
  • Satış sonrası Türkçe destek.
  • Shopier üzerinden güveli ödeme (Türkiye'nin TÜBİTAK destekli ödeme sistemi).
  • Sınırsız domainde kullanabilme ?
  • Ücretsiz düzenli güncelleme ?
  • Versiyon : v2.2

.


Güncelleme talebi gönder!


Fiyatlar neden uygun ?

DEMO SAYFASI :
CANLI DEMOYU GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Tüm eklentiler ve temalar GPL lisansı altında %100 orijinaldir. Kesinlikle Null,warez,virüslü veya crack lenmiş dosyalar değil; satın alınmış orjinal dosyalardır.

WhatsApp Chat WordPress / WordPress WhatsApp Buttonu dosyalarını 59,00  ye satın al orjinal full indir (dowload). Uyguntema.com da çok uygun fiyatlara wordpress woocommerce tema ve pluginlerini satın alıp full dosyalarını indirebilirsiniz. Codecanyon wordpress woocommerce tema ve pluginlerini %100 orjinal ve el değmemiş bir şekilde sizlere ulaştırıyoruz. Uyguntema.com üzerinden dosyaları satın alırsanız % 90 indirimli orjinal tema ve pluginlere sahip olabilirsiniz.

WordPress eklentisi için WhatsApp Chat özelliği, WhatsApp deneyiminizi doğrudan web sitenize entegre etmenize olanak sağlar. Müşterinizle bağlantı kurmanın ve etkileşim kurmanın en iyi yollarından biridir, doğrudan destek sunabilir, güven inşa edebilir ve müşteri sadakatini artırabilirsiniz.

WhatsApp Chat WordPress Özellikleri

BİRDEN ÇOK  HESAP EKLEYEBİLME

NinjaTeam WhatsApp Sohbet eklentisi, üyelerinizin birden fazla hesabını görüntülemek için bir WhatsApp kutusuna eklemenizi sağlar.
Müşteriniz sohbet etmek istedikleri bir destekçiyi seçebilir, tam olarak kiminle konuştuğunu bilir.

ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR

NinjaTeam WhatsApp Sohbet eklentisi, web sitenizin tarzına ve zevkinize uyacak şekilde WhatsApp kutusunun renklerini seçme seçenekleri sunar. Ayrıca, her kutu için fotoğraf, ad etiketi ve iş unvanıyla zamanlarına bağlı olarak özelleştirebilirsiniz. Çevrimiçi olduğunuzda, düğme yeşil veya ayarladığınız diğer renk görünür, aksi takdirde gridir. Bu nedenle, hızlı bir şekilde yanıt vermediğinizde, müşteriler görmezden geldiklerini hissetmezler. İlk etapta ayarladığınız boş zamanınızı tam olarak biliyorlar.

WPML DESTEĞİ VAR

Siteniz çok dilli mi? Endişelenmenize gerek yok! Sitenizdeki dilleri kolayca ve hızlı bir şekilde özelleştirmek için WPML, Polylang gibi herhangi bir WordPress çeviri eklentisini kullanabilirsiniz.

SHORTCODE İLE ÇALIŞABİLME

NinjaTeam WhatsApp Sohbet eklentisinin kısa koduyla, sitenizin herhangi bir yerinde WhatsApp kutusunu görüntüleyebilirsiniz. Bir sayfa, yayın, bazı belirli sayfalar, yayınlar yada web sitenizin tamamında olabilir.

KOD BİLMENİZE GEREK YOK

Kodlamanın en zor kısmını aldık. UI / UX’i tasarlamak ve yapabilmek için elimizden geldiğince zaman harcadık. Tek yapmanız gereken, eklentiyi WordPress’e yüklemek, eklentiyi aktif hale getirmek, mevcut tüm seçenekleri kişiselleştirmek, işte bu kadar!