WhatsApp Chat WordPress / WordPress WhatsApp Buttonu

*Ömür boyu güncelleme ile birlikte gelir.

WordPress eklentisi için WhatsApp Chat özelliği, WhatsApp deneyiminizi doğrudan web sitenize entegre etmenize olanak sağlar. Müşterinizle bağlantı kurmanın ve etkileşim kurmanın en iyi yollarından biridir, doğrudan destek sunabilir, güven inşa edebilir ve müşteri sadakatini artırabilirsiniz.

WhatsApp Chat WordPress Özellikleri

BİRDEN ÇOK  HESAP EKLEYEBİLME

NinjaTeam WhatsApp Sohbet eklentisi, üyelerinizin birden fazla hesabını görüntülemek için bir WhatsApp kutusuna eklemenizi sağlar.
Müşteriniz sohbet etmek istedikleri bir destekçiyi seçebilir, tam olarak kiminle konuştuğunu bilir.

ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR

NinjaTeam WhatsApp Sohbet eklentisi, web sitenizin tarzına ve zevkinize uyacak şekilde WhatsApp kutusunun renklerini seçme seçenekleri sunar. Ayrıca, her kutu için fotoğraf, ad etiketi ve iş unvanıyla zamanlarına bağlı olarak özelleştirebilirsiniz. Çevrimiçi olduğunuzda, düğme yeşil veya ayarladığınız diğer renk görünür, aksi takdirde gridir. Bu nedenle, hızlı bir şekilde yanıt vermediğinizde, müşteriler görmezden geldiklerini hissetmezler. İlk etapta ayarladığınız boş zamanınızı tam olarak biliyorlar.

WPML DESTEĞİ VAR

Siteniz çok dilli mi? Endişelenmenize gerek yok! Sitenizdeki dilleri kolayca ve hızlı bir şekilde özelleştirmek için WPML, Polylang gibi herhangi bir WordPress çeviri eklentisini kullanabilirsiniz.

SHORTCODE İLE ÇALIŞABİLME

NinjaTeam WhatsApp Sohbet eklentisinin kısa koduyla, sitenizin herhangi bir yerinde WhatsApp kutusunu görüntüleyebilirsiniz. Bir sayfa, yayın, bazı belirli sayfalar, yayınlar yada web sitenizin tamamında olabilir.

KOD BİLMENİZE GEREK YOK

Kodlamanın en zor kısmını aldık. UI / UX’i tasarlamak ve yapabilmek için elimizden geldiğince zaman harcadık. Tek yapmanız gereken, eklentiyi WordPress’e yüklemek, eklentiyi aktif hale getirmek, mevcut tüm seçenekleri kişiselleştirmek, işte bu kadar!