WooCommerce Currency Switcher / WordPress Çoklu Para Birimi Dönüştürücü

*Ömür boyu güncelleme ile birlikte gelir.

WooCommerce Para Birimi Değiştirici – WooCommerce mağaza siteniz için gerçek zamanlı olarak ürün fiyatlarının değiştirilmesine ve fiyatlarının gerçek zamanlı olarak dönüştürülmesine izin veren bir WordPress eklentisidir – WooCommerce destekli çevrimiçi mağazanız için bir eklenti olmalıdır! Birden fazla para biriminde çevrimiçi mağaza yapmak için ideal çözüm!

WordPress WooCommerce Para Birimi Değiştirici Genel Özellikler;

Döviz Birimi bir widget olarak kullanılabilir ve herhangi bir widget alanında çalışır, esneklik için kısa kod seçeneği de kullanılabilir [woocs]. Grafiksel WooCommerce Para Birimi Switcher 3 farklı şekilde sunulabilir: açılır, bayraklar, yan değiştirici. Kısa kod [woocs] sitenizin herhangi bir yerine, hatta menüde ekleyebilirsiniz

 • Para birimleri
  Dünyadan herhangi bir para. 7 ücretsiz döviz kuru toplayıcıları otomatik olarak gerçek döviz kurları almak için. İsteğe bağlı olarak, e-posta yoluyla döviz kurlarındaki değişikliklerden haberdar olabilirsiniz.
 • Hoşgeldiniz para birimi
  Hoş Geldiniz para birimi, site ziyaretçileriniz için temel fiyat para birimi belirlememize izin verir. Dolayısıyla, mağaza para biriminiz BRL ise ve müşterilerinizin USD’ye dönüştürülmüş fiyatları görmesini istiyorsanız, bunu WOOCS seçeneklerinde yapmanız yeterlidir.
 • Ödeme kuralları
  Geçerli para birimine bağlı olarak ödeme sayfasındaki ödeme sistemleri için kurallar
 • Role Kullanıcı rolüne göre bireysel fiyatlar
 • Her kullanıcı rolü için farklı fiyatlar belirleme yeteneği verir