SIKÇA SORULAN SORULAR

Tema ve Eklentileri Türkçeleştirebilir miyim?

Evet, sitemizdeki bütün tema ve eklentileri Türkçeleştirebilirsiniz. Türkçeleştirmenin bir çok yöntemi vardır. Eklenti aracılığı ile Türkçeleştirmek bu yöntemlerden en basit olanlardan birisidir. Ücretsiz Loco Translate eklentisi basit bir şekilde Türkçeleştirebilirsiniz.

Neden Tema ve Eklentiler Benden Lisans Anahtarı İstiyor?

Lisans anahtarı tema ve pluginlerin otomatik olarak güncellemesi ve premium destek için gerekir.
Uyguntema.com olarak her yeni güncellemeyi sitemize 24 saat içerisinde yüklüyoruz. Yani en güncel sürüme sitemiz üzerinden zaten ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca satın aldığınız tema ve plugin güncellendiğinde mailinize otomatik olarak aşağıdaki gibi bildirim gelmektedir.

Böylelikle lisans anahtarına ihtiyaç duymadan tema ve pluginleri daima güncel olarak kullanabilmektesiniz.

Tema ve Eklentiler Orijinal mi?

Evet, tüm eklentiler ve temalar doğrudan orijinal sahiplerinden indirilerek güvenli bir şekilde elde edilir ve biz ürünleri değiştirmeden yeniden dağıtırız.

UygunTema Lisans Anahtarları Sağlıyor mu?

Lisans anahtarlarını sağlamayız/kiralamayız/piyasaya sürmeyiz/yeniden satmayız. Bu web sitesinde sunulan tüm ürünler GNU GPL Lisansı kapsamında lisanslıdır. İhtiyaç duyduğunuz projelerin hepsinde bunları kullanmak için herhangi bir lisans anahtarına ihtiyacınız yoktur. Bu eklentiler ve temalar sadece sahiplerinden otomatik güncellemeler almak için lisans anahtarlarına ihtiyaç duyarlar.

YITH Eklentimde Neden Lisans Aktivasyonu veya Premium'a Yükseltme İletisini Görüyorum? Bu Ücretsiz Sürüm mü?

Bu eklenti "PREMIUM" sürümdür ve hala tüm premium işlevleri alabilirsiniz. Lisans anahtarı sadece otomatik güncelleme kilidini açmak içindir.

Eklentilerimi / Temalarımı Nasıl Güncellerim?

Güncellemeler, orijinal sahibinden temin edildikleri takdirde sağlanırlar. Güncellemeler varsa, web sitemizden yeniden indirebilirsiniz ve eski eklentilerinizi / temalarınızı yeni sürümle değiştirebilirsiniz. Nasıl güncellenir?

Eklenti Sürümü Güncel Değil. Yeni Sürüm İsteyebilir miyim? Nereden İsteyebilirim?

Evet, ürün detay sayfasından güncelleme talebi gönderebilirsiniz. Bu durumda, iş günü içerisinde en kısa zamanda güncellemeyi yaparız. (Normalde tatil günleri hariç 24 saatten kısa sürede)

UygunTema Destek Sağlamakta mıdır?

Eklentileri ve temaları yüklemek için temel destek sağlamaktayız. Büyük bir değişikliğe / ileri bir desteğe ihtiyacınız varsa, orijinal sahibinden satın alabilir veya ücreti karşılığı bir geliştiriciden hizmet alabilirsiniz.

Bir talep oluşturdum, ne kadar sürede cevap verirsiniz?

Taleplerinize 24 saat içinde (nadiren daha uzun sürebilir) ve sadece iş günlerinde (Pazartesi - Cuma) cevap vermekteyiz.

İndirme yöneticisiyle (IDM ve diğer) dosya indirebilir miyim?

Hayır. İndirme yöneticileri, kısa bir süre içinde sunucuya çok sayıda istek gönderir ve çoklu bağlantılar oluştururlar. Sunucunun, trafiğin yazılım tarafından oluşturulduğunu anlamasının bir yolu yoktur, bu nedenle her istek bir indirme olarak sayılır ve günlük indirme sınırınız aşılabilir.