fbpx

[Uygun Tema | WordPress Woocommerce Tema Plugin] sitenizde tekn

Selamlar!

WordPress 5.2’den beri, bir eklentinin veya temanın sitenizde önemli bir hataya neden olduğunu algılayan ve bu otomatik e-posta ile sizi bilgilendiren yerleşik bir özellik var.

Bu durumda, WordPress eklentilerinizden birinde bir hata yakaladı, BackWPup.

İlk önce, web sitenizi (https://uyguntema.com/) ziyaret edin ve görünür sorunları kontrol edin. Ardından, hatanın yakalandığı sayfayı (https://uyguntema.com/wp-admin/admin.php?page=backwpup&action=dbdumpdl&_wpnonce=28de332000) ziyaret edin ve görünür sorunları kontrol edin.

Lütfen bu konuyu daha ayrıntılı araştırmanıza yardımcı olması için servis sağlayıcınız ile iletişime geçin.

Siteniz bozuk görünüyorsa ve yönetim paneline normal şekilde erişemiyorsanız, WordPress artık özel bir “kurtarma moduna” sahiptir. Bu, kontrol panelinize güvenle giriş yapmanızı ve daha fazla araştırma yapabilmenize olanak sağlar.

https://uyguntema.com/wp-login.php?action=enter_recovery_mode&rm_token=Q1P7I1niSr7OaJ2JQLlek6&rm_key=20I5r2QWb1rMB2fteDPn7P

Sitenizi güvende tutmak için bu bağlantının süresi 1 gün tarihinde dolacaktır. Bununla birlikte endişelenmeyin; hata, süre dolduktan sonra tekrar oluşursa, size yeni bir e-posta gönderilecektir.

Bu konuda yardım ararken, aşağıdaki bilgilerden bazıları sizden istenebilir:
WordPress sürüm 5.3.2
Kullanılan tema: flatsome-child (sürüm 3.0)
Kullanılan eklenti: BackWPup (sürüm 3.7.0)
PHP sürüm 7.2.25

Hata detayları
===============
/home/vehby/webapps/uygun_tema/wp-content/plugins/backwpup/inc/class-mysqldump.php dosyasının 558 satırında E_ERROR tipinde bir hata oluştu. Hata iletisi: Allowed memory size of 268435456 bytes exhausted (tried to allocate 140525568 bytes)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.